| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa-mi creez un site gratuit am inteles ca se poate realiza cu ajutorul unui site ucoz sau ceva de genu ma puteti ajuta? Explicati-mi cum se face si daca as putea castiga ceva din asta.

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Eu recomand Ucoz, wordpress, wix, blogger deoarece sunt foarte simple de utilizat si nu necesita vaste cunostinte in domeniu! Ucoz ar fi ceva mai bunicel deoarece are 400mb gratis pe server si poti sa iti urci acolo site-ul tau iar apoi sa pui o trimitere directa la fisier de pe prima pagina(ca sa scapi de reclame )! Ca sa iti faci un site ucoz du-te pe unet.com si fa-ti un cont. Apoi te loghezi si incepi sa iti creezi propriile site-uri! Succes!