| Elena1102 a întrebat:

Am ascultat o melodie la radio si era cantata de o fata. Nu mai tin exact minte versurile dar refrenul era asa : one two three one two three three si nu mai stiu. ajutati-ma urgent cu numele melodiei va rog! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Draka a răspuns:

Cred ca melodia asta o cauti: Sia - Chandelier. De o luna m-a disperat de cand o caut! E mortala. Sa-mi spui te rog daca asta e!

6 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Klingande Jubel

| Elena1102 explică (pentru CannbalCorpse):

Nu pentru ca refrenu era cu one...

| Tina_Criss_1997_hLuN a răspuns:

Britney spears cred ca o canta : britney spears-one two three

| Elena1102 explică (pentru Tina_Criss_1997_hLuN):

Nu deoarece este o melodie lansata recent