| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Am auzit ca Rammstei vine in Romania in iulie 2013. E adevarat nu? Unde va fi concertul (presupun ca la Bucuresti)? Au aparut informatii? As vrea sa stiu daca si cei mai mici au voie la concert (presupun ca e o limita de varsta).

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Da, vin pe 28 iulie 2013, la Bucureşti, la Romexpo. Depinde de concert, dar de obicei limita de vârstă e de 12 sau 14 ani, iar dacă nu eşti major(ai între 14-18), trebuie să fii însoţit/ă de cineva 18+. Să vedem ce va mai fi până atunci, posibil s-ajung, who knows. A fost anunţat oficial, deci puţin posibil să nu mai fie. Succes!

1 răspuns:
| RalucaPuca a răspuns:

Eh....Se poate amâna şi în ultima clipă...