| Kibii a întrebat:

Întrebare [ again x. x ] : Black Veil Brides vor susţine un concert în Timişoara sau Sibiu, pe 17 iulie 2011? Că am auzit nişte zvonuri cum că ar veni în România, dar nu pot susţine concertul în Bucureşti, fiindcă pe 17 iulie cântă acolo Bon Jovi [ sau cum se scrie ], şi de aceea cântă în Timişoara sau Sibiu. Şi am mai văzut pe site-ul oficial român al truppei, că vor veni în Timişoara. E adevărat straight face? Dacă da [ şi sper să fie true ], m-ar interesa câteva aspecte :
1. Când cântă? [ data sigură ]
2. Unde cântă? [ Timişoasa sau Sibiu? ]
3. Pe ce stradă cântă? [ Locul din respectivul oraş ]
4. La ce oră?
5. Cât costă un bilet?
6. Când apar biletele, sau dacă se pot cumpăra online?
Sper să mă ajute cineva, fiindcă m-ar interesa foarte mult să ştiu sigur dacă vin, deşi ar fi trebuit să apară reclamă la Tv, dar în fine.

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Pe site-ul oficial, spune ca pe 17 iulie sunt la Hartford, in SUA.Nu stiu unde ai gasit tu cum ca vin in Romania, dar e o gluma.Nu au turneu in Europa, numai in SUA si Canada.Iar Bon Jovi vine pe 10 iulie.winking