| LostInDreams a întrebat:

TPU.Am auzit la cineva o melodie rock cantata de un tip care suna refrenul cam asa:get up get up, get up to party...come on, come on to party! cam asa ceva, aveti idee cam cum se numeste? Ms,

Răspuns Câştigător
| CristinaCristi a răspuns:

Sigur :camp rock-start the party astept fundita

2 răspunsuri:
| LostInDreams explică:

Desi imi place camp rock-start the party, nu asta e, nu e vocea lui joe din jonaslaughing. era mai rock decat ce canta ei, oricum era ritmata si spuneau cu get up, astia in camp rock nu spun.sad. cine poate sa imi spuna cum se numeste?