| Uza a întrebat:

Am auzit la radio o melodie de genu : Oh Yeah! o canta o fata...nu stiu cum se numeste, imi puteti spune si mie? va rog:* dau fundawinking

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Mai fredonează puţin că nu mi-am dat seama laughing

| biosh97 a răspuns:

Cred ca e "Welcome to st tropez". uite un link: http://www.youtube.com/watch?v=Kh2FRFhS7QY

| Uza explică:

Spune mai mereu oh yeah...

| Uza explică:

crying chiar nu mai stiu cum era crying... dar e mai mereu pe Profm, Kissfm...

| biosh97 a răspuns (pentru Uza):

Nu e aia pe care am zis-o eu? pffffffff

| Uza explică:

Nu,nu esad... am auzit-o azi, si zicea: Oh yeah! I believe a miracles (of love)...

| Uza explică:

Gatabig grin am gasit-ohee hee se numeste Ruby - Miracle Of Love :X tongue

| vladvaleanu a răspuns:

Oh yeah spun mai toti acumlaughing)