| KaRmEnNn a întrebat:

Am auzit o melodie azi la radio si nu stiu cine o canta si nici cum se numeste exact melodia suna ceva de genul"it's olny for you, only for you" era o voce feminina daca stiti va rog sa imi spuneti si mie! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Te ajută cu ceva piesa asta?
https://www.youtube.com/watch?v=10ASG55dj_c

2 răspunsuri:
| KaRmEnNn explică:

Da aceasta este happy multumesc frumos happy. Si am mai auzit o melodie care suna" eee e e i o, e e i o" laughing) ceva de genul si pe aceasta chiar nu reusesc sa o gasesc pentru ca numai atat am reusit sa ascult din ea. Mersii frumos!

| KaRmEnNn explică:

Si am mai auzit o melodie gen " e e e i o, e e i o" laughing) nu am auzit nimic din ea doar asta, crexi ca ma poti ajuta?