| MIRABELA01958 a întrebat:

Buna TPU am auzit o melodie in spaniola aparuta in 2015 cantata de un negroman care vorbeste si limba romana. Tin sa mentionez ca a fost invitat pe data de 12 august 2015 la emisiunea Star Matinal e pe Val. Nu reusesc sa dau deloc de ea. Ajutati-ma va rog. Dau fundita!!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuuna... nu am vazut si nici nu gasesc emisiunea, insa m-am gandit ca e posibil sa fie aceasta: Mike Diamondz - La Onda.
Uite:
https://www.youtube.com/watch?v=3j0JGTmXSdQ
Daca nu e aceasta, sper sa o gasesti!

1 răspuns:
| LovelySmile98 a răspuns:

Admiral C&C.nu sunt sigura dar cred ca este el, ii poti cauta tu melodiile