| V77Narcis a întrebat:

Buna TPU.Am auzit o melodie intr-un club deci era ori in Italiana ori in Engleza si stiu ca incepea ceva mai lent cu un ritm care te face sa sari in sus :X.Deci incepe lent si din ce in ce mai rapida cine stie? FUnda :X

Răspuns Câştigător
| domnulgest a răspuns:

Eu nu stiu da am auzit-o si eu cas in Italia si am auzit-o la un klub da nu stiu cum se cheama da oricum ii ceva house pune o intrebare pe TPU si sa intrebi cine stie house italienesc sau muzicaa de club italieneasca in afara de gigi d'agostino
sczzzzz dar nu stiu