| pissycutzakriss a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.am auzit de curand o melodie intr-un pub si tot incerc s-o gasesc. Cert este ca nu stiu prea multe despre ea, doar ca incepe cu un ritm de tango ceva gen, melodia este in engleza si o canta o femeie.Am crezut ca este Cristina Aquilera dar n-am gasit nimic.Nu am reusit sa inteleg prea bine versurile dar era ceva de despartire, dragoste.Va rog cine poate sa ma salveze cu melodia :X pop

2 răspunsuri:
| JoyeWhitebear a răspuns:

Shakira - Objection (Tango)? http://www.youtube.com/watch?v=RfAgKnHuyMI&feature=related.daca nu atunci zi-mi e mai lenta mai ritmata?

| pissycutzakriss explică (pentru JoyeWhitebear):

Nu.nu este asta sad era mai lenta melodia.si canta despre suferinta tipa.si ritmu de la inceput mi s-a parut mie ca era ca un tango dar nu sunt foarte sigura.era ceva instrumental care iti dadea o energie gen "poti cuceri pe oricine" nu cred ca ma intelegilaughing) banuiesc ca este si mai noua melodia.