| marina_1486 a întrebat:

Buna,TPU! Am de facut o prezentare in powerpoint despre Berna, capitala Elvetiei si am nevoie de o melodie pe care sa o pun pe fundal.Problema e ca melodia trebuie sa fie specifica acestei tari sau macar sa fie din aceasta tara si nu gasesc nimic pe youtube.Ar fi super daca nu ar avea versuri,dar ma multumesc si cu o melodie cantata(cu versuri).Va rog ajutati-ma, e urgent! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| jozsef10 a răspuns:

Poti incerca cu imnul Elvetiei sau o melodie de-a lor de la Eurovision! Sper ca te ajuta! big grin