| Bianca_3121 a întrebat:

.am nevoie urgent dar urgent de o melodie fara versuri de 5 minute poate sa fie si mai mult dar nu mai putin ..pt o prezentare in PowerPoint. Multumesc!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Wonderful Chill Out Music - The Ocean [HD]

http://www.youtube.com/watch?v=9W0Z9_hMg8Q

6 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Ce fel de prezentare?

| bebe23 a răspuns:

Buna! ai putea sa imi spui te rog cum pui melodia? am si eu de facut o prezentare dar nu stiu cum sa pun melodia.

| Bianca_3121 explică (pentru bebe23):

Buna.dai la inserare, in partea din treapta pe banda aceea ai un difuzor este ultimul, apesi pe el si iti va aparea o fereastra de unde iti alegi melodia. apoi dupa ce ai adaugat melodia te duci iar pe banda, de data asta iti va aparea altceva, cam prin mijloc iti va apareatongueLAY SOUND.tu vei alege PLAY ACROSS SLIDE. sper ca ai inteles!

| bebe23 a răspuns (pentru Bianca_3121):

Multumesc mult pentru ajutor!