| An0NyOmY a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie de o lista cu cei mai buni rapperi negri
Am auzit o piesa de la un rapper si mi-a placut foarte mult nu stiu daca acum mai traieste.
Si nu era notorius big sau 2pac asta sa stiti.
Dau funda la cel care imi da rapperul pe care il caut.
Parca piesa i need a doctor ii era dedicata lui

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

"I Need a Doctor" ii este dedicata lui Dr.Dre, al carui fiu a murit in 2008, de unde i-a venit lui Eminem ideea sa ii dedice o melodie lui,pentru ca trecea printr-o perioada grea.

Rapperi negri foarte buni sunt Big L,Tupac,Easy-E,cei din Army Of The Pharaohs,cei Jedi Mind Tricks,Canibus,Immortal Technique,Greydon Square,Coolio,Dr.Dre,Nate Dogg,cei din Wu Tang Clan.

Despre piesa n-ai dat niciun detaliu,asa ca n-am de unde sti,dar rapperi morti sunt Easy-E, Nate Dogg, Big L, cauta de la astia trei, poate gasesti ce te intereseaza.

4 răspunsuri:
| pampam18 a răspuns:

Dr. Dre, Nate Dogg, Puff Daddy, 50 Cent

| pampam18 a răspuns:

Coolio, Eazy-E, Snoop Dog

| An0NyOmY explică:

Eazy-e era multumesc.
Dumnezau primesti funda pentru ca mi-ai zis cu ii e dedicata piesa

| AleksLiv a răspuns:

Eazy-e