| casher a întrebat:

am auzit de un rapper 2Pac, mai traieste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illuminati este o grupare secreta aici ai info : https://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati care are in frunte familia Rothschild, cea mai bogata si mai puternica familie din lume, practic acestia pot cumpara tot globul detin miliarde de miliarde de bani, stiu ca in revista Forbes pe primul loc este Bill Gates cu 90 miliarde(cred) dar acestia nu intra in media sub nici o forma aici ai info despre ei : https://marinbodrug.wordpress.com/......uce-lumea/ Acestia sunt conducatorii din umbra ai Americii de acolo provin toate cele ''bune''. Ei sunt si vinovatii pentru 11 septembrie 2001, dar bineinteles nimeni nu are cum sa spuna nimic totul este strict secret iar cei care au reusit sa spuna cate ceva au fost ucisi. America este puterea lumii iar noi suntem controlati de acestia. Semnele lor le'ai putea observa oriunde in muzica, filme, concerte, haine, cladiri iar actualii VIP care colaboreaza cu ei sunt : Rihanna, Beyonce, Jay ' Z, Katy Perry, Eminem, familia Obama, Walt Disney si multi multi altii pe care tu ii vezi acum ca si cei mai populari artisti ai tuturor timpurilor. Aceste semne sunt : Triunghiul, Ochiul lui Horus, Zeita Isis, Ochiul care supravegheaza etc. Sunt multi artisti care au facut parte din aceasta organizatie si care s'au intors impotriva lor si intr'un final ucisi aici ai lista : http://www.ranker.com/......ati/user-x Aceasta organiatie are ca scop controlul lumii... ii ajuta pe artisti sa devina faimosi ei trebuie sa isi ''vanda sufletul'' lor pentru faima si bani. Faptul ca Tupac Shakur a facut asta, la fel ca si Michael Jackson si'au ''vandut sufletul'' acestei organizatii ''satanice''. Este mai mult decat o organizatie si oricine se impotriveste este ucis. Tupac Shakur, a vazut ca ei sunt corupti si nu sunt demni de increderea nimanui, probabil aflase nenorocirile pe care le'au facut, s-a intors impotriva lor, astfel compunand melodii precum : '' Killuminati'' sau '' They don't give a f? k about us '' la fel ca si Michael Jackson are o melodie ''They don't care about us''. Daca intelegi engleza, aici ai informatii referitoare la adevarul despre moartea acestuia : http://mywordswillexposethem.blogspot.com.es/......-with.html

4 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu. A fost omorat in 1996. Mai multe detalii:
https://en.wikipedia.org/wiki/Tupac_Shakur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost ucis in 1996, 13 septembrie, Las Vegas, Nevada. Se bănuiește ca a fost ucis de catre Illuminati la fel ca si Notorious B.I.G

| casher explică (pentru anonim_4396):

De ce a fost ucis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru casher):

Illuminati este o grupare secreta aici ai info : https://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati care are in frunte familia Rothschild, cea mai bogata si mai puternica familie din lume, practic acestia pot cumpara tot globul detin miliarde de miliarde de bani, stiu ca in revista Forbes pe primul loc este Bill Gates cu 90 miliarde(cred) dar acestia nu intra in media sub nici o forma aici ai info despre ei : https://marinbodrug.wordpress.com/......uce-lumea/ Acestia sunt conducatorii din umbra ai Americii de acolo provin toate cele ''bune''. Ei sunt si vinovatii pentru 11 septembrie 2001, dar bineinteles nimeni nu are cum sa spuna nimic totul este strict secret iar cei care au reusit sa spuna cate ceva au fost ucisi. America este puterea lumii iar noi suntem controlati de acestia. Semnele lor le'ai putea observa oriunde in muzica, filme, concerte, haine, cladiri iar actualii VIP care colaboreaza cu ei sunt : Rihanna, Beyonce, Jay ' Z, Katy Perry, Eminem, familia Obama, Walt Disney si multi multi altii pe care tu ii vezi acum ca si cei mai populari artisti ai tuturor timpurilor. Aceste semne sunt : Triunghiul, Ochiul lui Horus, Zeita Isis, Ochiul care supravegheaza etc. Sunt multi artisti care au facut parte din aceasta organizatie si care s'au intors impotriva lor si intr'un final ucisi aici ai lista : http://www.ranker.com/......ati/user-x Aceasta organiatie are ca scop controlul lumii... ii ajuta pe artisti sa devina faimosi ei trebuie sa isi ''vanda sufletul'' lor pentru faima si bani. Faptul ca Tupac Shakur a facut asta, la fel ca si Michael Jackson si'au ''vandut sufletul'' acestei organizatii ''satanice''. Este mai mult decat o organizatie si oricine se impotriveste este ucis. Tupac Shakur, a vazut ca ei sunt corupti si nu sunt demni de increderea nimanui, probabil aflase nenorocirile pe care le'au facut, s-a intors impotriva lor, astfel compunand melodii precum : '' Killuminati'' sau '' They don't give a f? k about us '' la fel ca si Michael Jackson are o melodie ''They don't care about us''. Daca intelegi engleza, aici ai informatii referitoare la adevarul despre moartea acestuia : http://mywordswillexposethem.blogspot.com.es/......-with.html

| Anca2999 a răspuns:

A murit in '96 impuscat in Vegas.