| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

Am o intrebare de muzica(nu este in romana) nu stiu cum se numeste o melodie veche,dar pot sa va spun ca apare un gras cu un tricou florescent in intuneric,e o femei cu un par de foc si oameni care danseaza,pe intuneric cu haine fosforescente este si un baiat care canta si la sfarsit ii da drumul unui papagal ceva de genul "no, no frichilai me..." As fii bucuros la un raspuns bun.Dau Funda!
.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Eu5gdsR7Lu4 ai avut noroc cu "frichilai me", altfel nu imi dadeam seama ce melodie cauti. :P