| Speedyshor a întrebat:

! Am o trupa de dans [eu si 2 prietene] si nu ne putem hotara asupra unui nume... Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| streetdisaster a răspuns:

Trio, Initialele de la numele voastre. de ex: Alina, Bianca, Madalina sa zicem: ABM. Sau. depinde ce fel de dansuri faceti... nu prea stiu big grin dar cred ca Trio sau cea cu initialele e o idee buna happy sper ca te'am ajutat... bafta!

3 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Asta caut si eu

| lologirl a răspuns:

Uite-te la numele de la profilul tau! personalizeaza-l si poate iese ceva bun!
SPER CA TI AM FOST DE FOLOS!

| Madalina0ana a răspuns:

BlackShadow ...Blaxy Girls Crazy girls... sper ca ti-am fost de folos