| Cristi1305 a întrebat:

am si eu o boxa cu microfon si telecomanda, niste rude cu copiii lor au venit si mi-au trantit microfonul pe jos, si nu se aude, cand e pornit se aude ceva gen adierea vantului, si daca vorbesc nu se aude. Cum fac sa il repar?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Dispozitivul trebuie verificat in service. Poate e dezlipit un fir, de vreme ce a fost bruscat.
Poate fi o chestie minora sau ceva pe placa principala.
Data viitoare ai grija de lucrurile tale. Ceilalti nu le pretuiesc la fel ca tine. happy