| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare! Cum pot sa pun melodii pe youtube? mi-am facut de curand cont sa nu stiu cuum pot sa pun videoclipuri muzica versuri etc! please ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Te loghezi, apesi pe Upload de langa caseta Search, si apesi pe Upload Video, alegi videoclipul pe care vrei sa-l pui, adaugi descriere, titlu, tag-uri si ce mai iti cere pe acolo si gatawinking

3 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Poi uite :D Iti dau niste imagini sa te iei dupa ele;)
http://www.upload.ro/show.php?img=3030/3810/95932grttyry.PNG
http://www.upload.ro/3030/3810/100017mbjkb.PNG
Funda? :D

| sadgirl_9460 a răspuns:

Pai e foarte simplu intri pe contul tau si ai acolo langa modulu de cautare ai inca 2 cuvinte browse si upload. u dai upload si iti apare ceva mic si galben pe care scrie upload video. dai clik stanga pe el si iti iei videoul din calc bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa pui o melodie, si cu versuri pe fundal daca vrei poti sa folosti windows movie maker care cred ca il ai in calculator.