| daniel32 a întrebat:

am si eu o problema cu un subwoofet pentru pc, as vrea sa aflu o cauză probabilă de ce nu mai scoate nici un sunet la boxe nici macar la boxa de pe el nu iese sunet. Tin sa precizez ca boxele sunt bune, funcționale, intra curent în ele, ecranul se aprinde, pot umbla in meniu doar ca nu e sunetul. Multumesc astept raspuns dau funda.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Ai volum la subwoofer?
volumul poate fi taiat din windows (adica dat la minim) moment in care totul functioneaza dar nu scoate nici un sunet

altfel, e posibil sa se fi defectat ceva in boxe, exista undeva un circuit care filtreaza basii sa NU ajunga in boxe si inaltele sa NU ajunga in subwoofer, si daca doar ala e defect...