| kissangel a întrebat:

Buna tpu...as avea si eu o mica rugaminte la voi big grin cine stie sa imi spuna de unde pot descarca,sau mai bine zis daca se poate descarca vreun program cu care sa inregistrez un cantec,gen "ca la studio" happyas vrea sa-i fac mamei si prietenei mele o surpriza sa "inregistrez" ceva,o melodie,am avut un program de editare video care facea sh lucrul acesta, dar nu mai retin cum se nume, deci urgent! cine ma poate ajuta? funda big grin

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Sunt "n" programe care pot inregistra, dar desigur, nici unul gratis care sa redea calitatea inregistrarii intr-un studio.De fapt, cred ca deja ai un program de inregistrat in PC, dar lasa. Programul pe care il folosesc pentru inregistrat e audiacity.Desigur, ca sa obtii niste rezultate mai vai de mama lor, iti trebuie si un microfon bun, decent.

| bohren a răspuns:

Sony vegas, asta e de editare video dar stiam ca se poate si inregistra big grin