| Apetri_Gabriel_1999 a întrebat:

Salutare,incurand e ziua prietenei mele si am multe poze cu mine si ea si as vrea sa fac un video ceva in care sa pun pozele o melodie ceva pe fundal si poate si ceva scris.Cine poate sa imi dea un program in care as putea sa fac toate astea dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Mirke a răspuns:

Poti si cu windows movie maker, picasa, si multe alte programele special pentru poze, sigur gasesti si app direct pentru telefon, cauta in store! magazin play! google
etc