| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu care este melodia ce voi descrie acum:
In videoclip este vorba despre un baiat (cred ca are ochii albastrii) care canta in engleza.
La inceputul videoclipului, canta o batrana in alta limba (cred ca spaniola), iar dupa aceea incepe sa cante baiatul acela.
Mai pe la sfarsit apare o fata care se tot dadea pe un leagan, iar la sfarsitul videoclipului apare leaganul gol.
Refrenul nu prea are sens. Adica, mai mult se tot repeta silabe din cuvinte care par in alta limba (dar nu sunt sigura de asta).
Mai stiu doar ca aparea pe MTV (sau alt canal de muzica) dimineata prin anii 2004-2005 (pe acelasi canal unde incepuse sa apara si melodia Bring me to Life de Evanessece).
P.S. Nu prea sunt sigura de nimic din ce am scris, dar daca vi se pare ca stiti melodia la care ma refer, spuneti-mi, deoarece o caut de foarte mult timp.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Asta? http://www.youtube.com/watch?v=6y4bVbvsesU Morandi-falling asleep

1 răspuns:
| 01000001 a răspuns:

Da, asta este.
O cautam de atatia ani... nu pot sa cred ca in sfarsit o ascult din nou!
Multumesc mult, mult de tot happy