| marinandreea29 a întrebat:

Caut o melodie aparuta prin 2013-2015, romaneasca, comerciala. Imi aduc aminte ca era o melodie de dragoste, cantata de o fata/ young woman, despre cum dragostea nu vine si pe la ea. Imi mai aduc aminte ca in videoclip ea se dadea intr-un leagan si cred ca spre final canta si un barbat. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| D3ni55 a răspuns:

Pe leagan parca ar fi "frunzele si iarba" poate nu te ajuta acest raspuns, dar doar de ea imi aduc aminte