| stelutzagry a întrebat:

as dori si eu mai multe melodii in genul acesta
http://www.youtube.com/......ttp?/watch astept raspuns. va multumesc :)

Răspuns Câştigător
| TheArtIsMyDrug a răspuns:

Buna! Meodia e foarte draguta! Uite si altele: Auburn - Perfect two
Deepcentral - O stea
Rihanna - Diamonds
Ed Sheeran - The A Team
Katy Perry - Wide Awake
Ura Dione- Friends
Ingrid Michaelson- you and i, the way i am

2 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Incerca melodii de Lana del Rey ( Blue jeans, Born to die etc.), Coldplay-Paradise si Birdy- Skinny love happy

| stelutzagry explică:

Va multumesc mult la amandoua imi plac foarte foarte mult melodiile si nu ma decid cui sa ii dau funfita care din voi are mai mare nevoie?batting eyelashes:*:*big grin