| A_2738 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o lista de melodii gen sarbe, dance, de toate ca sa zic asa pentru o aniversare! multumesc! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Iazmin92 a răspuns:

Buna! De obicei la o aniversare sau party se asculta tot felul de melodii dar asta e sa fie pe gustul tuturor.Eu te-as sfatui sa alegi ceva mai distractive sa zic asa nu melodii pe care sa stati pe canapea. ex: la sarbe-Nicu Paleru ft Emilia Ghinescu, dance, house ca se asculta cel mai mult acum...ramane la alegerea ta sa iti faci lista>big grin