| imiplacesamergladelfinariu a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa merg la un concert a lui Justin Bieber
1. de unde as putea cumpara bilete?
2. in ce tara sa merg la concert pentru ca eu vreau sa cant cu justin bieber pe scena.
3.cum as putea sa-i zic lui jb ca-i ziua mea in acea zi (mama a zis ca mergem pe ziua mea) si ca cel mai frumos cadou ar fi sa cant cu el pe scena.
Va rog fara raspunsurii rele.

2 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Lasate.Cu biletele nu te ajut ca nu stiu si nu ma intereseaza, dar iti garantez ca trebuie sa dai bani grei sa canti cu ea pe scena.

| lavinia148 a răspuns:

In canada poti sa mergi acolo s-a nascut dar ai si pretentii deci nu prea te pot ajuta. funda