| Ionela_Merticariu_1997 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se cheama melodia pe care a cantato aia la vioara si dansau aia pe langa ea de la romanii au talent! Si mai vreau sa stiu melodia de la dansul ala nebun sa zic asalaughingDar nu stiu cum se cheama.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| PionInJoculVietii a răspuns:

Cea cu vioara mi se pare ca a cantat pe Billie Jean, iar dansul nebun pe Angels de la Morandi

1 răspuns:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Dansu parca se numea musca daca l-a ala te referilaughing melodia se numea morandi-angels