| Barbiiie95 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum se numesc melodiile din acest video:

http://www.youtube.com/watch?v=rZsECqbck5I&feature=chann el_video_title

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aditzabad a răspuns:

Prima Guta-eu as da zilele mele, a doua Guta si Sorina-as renunta, a treia-----, a patra GutA si play as-tu esti fata de oras, a cincea Guta-unde se duc anii mei, a sasea Guta si susanu-hai saruta-ma, a saptea Guta-orice mi-ar fi zis, a opta Guta si susanu-Pustoaica, a noua Adrian Copilul Minune-asa sunt zilele mele, si ultima Adrian si===== - port la gat un inel astea is toatewinking... funda?

1 răspuns: