| xXPsychO983 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca ascultati trupa Rammstein?
Daca da cum vi se pare aceasta trupa si care este - sunt melodia / melodiile voastre preferate apartinand acestei trupe?
dau fuunda kiss

Răspuns Câştigător
| Чернобыль a răspuns:

Eu am auzit prima data de ei in ianuarie iar in iunie am inceput sa ii iubesc.
Acum un top 5 al melodiilor mele preferate.
1.Reise,reise!
2.Sonne
3.Engel
4.Du Hast
5.Ich Will.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E trupa cu care am inceput sa ascult rock,deci iti dai seama ce parere pot avea despre ei,mai ales ca au ramas si acum,undeva in primele trei trupe favporite.Cel mai mult cred ca imi plac Wo bist du,Donaukinder,Nebel, Sehnsucht, Engel si Halt.

| Downfall a răspuns:

Da ascult, e o trupă chiar foartă bună. Melodiile preferate de la ei ar fi Spieluhr, Mein Teil, Du Hast, Wo Bist Du...

| thegatekeeper a răspuns:

Da. I-am descoperit prin 2007 si ascult destul de des. Preferatele mele sunt Liebe ist für alle da, Du hast si Ich Will happy.

| Mary24 a răspuns:

Salut.Rammstein este o trupa ok, foarte frumoasa nu pot spune ca este trupa mea preferata, nu prea imi place germanalaughing) dar imi plac melodiile lor, prefereta mea de la ei ar fi Du Hastthinking

| aliceinchains a răspuns (pentru Mary24):

E una din trupele mele preferate.
Ich Will, Sonne, Pussy, Amerika, Du hast.

Later edit: nu tie voiam sa-ti raspund, dar nu-mi aparea casuta si TPU-ul prost da eroare! Scuze! )

| Mary24 a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu-i nimiclaughing)

| Чернобыль a răspuns:

Multumesc mult pentru funda!