| anauta a întrebat:

aveti idee cum se numeste melodia cantata de Ioana in pariu cu viata episodul de lunea trecuta(17 decembrie sezonul 3 ) pe care a cantat-o la inceput atunci cand anca nu stia unde este.merci. scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Zatharra a răspuns:

Alina Eremia - Winter