| alexutzaa09 a întrebat:

Azi am auzit la radio o melodie si nu stiu nici cine o canta si nici cum se numeste..incepea cu rasete de copii ca si cum s-ari fi jucat si era foarte lenta si trista.Stie cineva cum se numeste si cine o canta? Dau fundita :X Multumesc!

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Era cumva:
Michael Jackson-Heal the world
http://www.youtube.com/watch?v=BWf-eARnf6U
Eu cum sunt o mare fana a lui Michael si ii stiu toate melodiile cred ca asta e.

| alexutzaa09 explică (pentru RyGoLeTa):

Nu..am uitat sa precizez ca melodia este cantata de o femeie..si nu incepea asa era ceva in gen "ha ha" adica rasete de copii...cum se aude in parc de exemplu

| RyGoLeTa a răspuns (pentru alexutzaa09):

A,nu stiu m-am gandit pentru ca se aud niste copii cand rad si era si lenta, si trista.O seara placuta!