| Julliette a întrebat:

Buna TPU :)Care imi face si mie rost de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=WPnUNDVJvRg&feature=relat ed desigur sa fie mp3. eu vreau doar un site de unde o pot descarca:(:( Ms mult! cel mai rapid raspuns primeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
Bagi link`ul de la youtube si dai Hight Quality, dupa dai "GO".
Astepti sa se incarce si iti apare undeva mai sus "Download Mp3 ", dai acolo si dupa dai pe " Click button below to Download MP3
". Sper ca te-am ajutat:*.
Merit fundita?:">