| Drauzy a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia http://www.youtube.com/watch?v=z4w9rMv14fk&feature=relat ed si de unde as putea sa o copii si eu.
cea mai buna parere + site-ul de pe care o pot copia primeste fundita :)

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Draguta melodia

| crazygirlyo a răspuns:

E foarte draguta! Iti recomand sa iti iei de pe google : dvd videosoft free studio! mi se pare cel mai usor progam pentru muzica pentru ca pot sa iei orice melodie direct de pe youtube doar copiind linkul. dar daca nu te descurci da un msj cu idul si ti-o trimit eu happy.

| Patricia_4154 a răspuns:

Tipic lui Margineanu big grin.