| Alișa00000000000 a întrebat:

Buna TPU...care`mi da si mie un program ca sa pot descarca videoclipuri de pe youtube?:*[funditawinking]

Răspuns Câştigător
| Marius94_5839 a răspuns:

Buna. Un program bun este YouTube downloader. Si eu il folosesc. Merge foarte bine. Il poti descarca de aici: http://youtubedownload.altervista.org/

Il descarci, il instalezi, apoi intrii pe Youtube si cauti melodie care o doresti. Selectezi linkul melodiei din partea de sus a browserului(locul unde scrii www.google.com) apoi o copiezi in primul camp liber al programului, apoi dai download.