| bebelusha93 a întrebat:

Caut si eu o melodie din anii 2002-2003(cred) care se difuza pe atomic tv.Stiu putin din versuri:
"Privesc cum ploua afara, si ma trezesc plangand, la tine ma gandesc, ce mult te mai iubesc... Un suflet trist, tu ai lasat plangand"cam atat stiu.
Stie cineva cum se numeste melodia?

2 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Poate una dintre melodiile de la n&d.'Vreau sa plang' parca se numea melodia dar nu sunt sigur ca este ceea ce cauti tu.

| bebelusha93 explică (pentru PulbereDeStea):

Buna Mona! Nu o canta n&d. O canta un barbat si in videoclip barbatul ii aducea un catelus fetei, parca ceva de genul.Caut melodia asta de 3 ani. E posibil oare sa nu existe pe internet?