| Florin7255 a întrebat:

Caut si eu o melodie suna acum asabig grin : Aaaaaa, no tengo la, no tengo la... Ceva de genul... Si asta o canta o vocea modificata foarte, foarte subtire, e data destul de des la radio, dar nu spun cum se numeste! Va rog, stie cineva melodia? big grin Abia astept sa dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

fly project-goodbye

5 răspunsuri:
| Florin7255 explică:

Frate o vocea modificata si SUBTIRE, FOARTE SUBTIRE, seamana cu vocea aia din Andore vs. Cascada - Fluturi. Si am impresia ca e romaneasca melodia! Doamne ce melodii imi puteti sugera.laughing

| Florin7255 explică:

In sfarsit frate, cineva cu minte! laughing

| puffika a răspuns:

Alex no tengo dinero

| YuLyKa13 a răspuns:

Pai cred ca e asta
daddy yankee-que tengo que Acer
sau
daddy yankee-llamado de emergenciabig grin
da nu`s sigura
mie imi plac mult melodiile astea 2big grinbig grinbig grinbig grin