| clauuuu a întrebat:

Am ascultat azi la radio o melodie pe care nu o mai auzisem de mult, aparuta acum vreo 4-5 ani daca nu ma insel... Dar nu stiu cum se numeste si nici cine canta, eram intr-un centru comercial si nici cuvintele nu le intelegeam prea bine. Era o femeie cu o voce destul de subtire (vocea era destul de cunoscuta) si in melodie (refrenul) suna cam asa : a aaaaa aaaaaa aaaaaa. aaaaaa aaaaaa aaaaaa iar in restul melodiei spunea ceva apoi zicea din nou : aaaaaa. Daca aveti idee help me plss! dau funda!

4 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Suna ca un cantec de jale. laughing Habar n-am cum s-o fi putand numi.

| Minks a răspuns:

Maine invatam sa cantam bbbb, bbbb, bbbb

| clauuuu explică:

De fapt cred ca in loc de aaaaaa zicea uuuuuu.Sorry dar nu am inteles f bine...

| clauuuu explică:

Apropo. e cantata de kylie minogue! va rog ajutati-ma