| Sudhd a întrebat:

Bună TPU, caut și eu o melodie veche.
Începe cu două persoane vorbind la telefon (femeie și bărbat), cred că se certau, ce îmi aduc aminte din versuri este: Alo, te-am sunat să-ți spun că nu mai pot, stai numai plecat.
Știu sigur că nu era manea.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai cautat pe Youtube? Daca scrii versurile pe care ti le amintesti poti gasi destul de repede.

| Sudhd explică (pentru dullcat):

Da, dar nu am găsit nimic pe Youtube. Într-un final mi-am amintit-o, se cheamă Solo - Iubire de golan.

| rxiolder a răspuns (pentru Sudhd):

Da, il caut si eu. Ma bucur sa citesc postarea ta. Mulțumiri.
https://redactleunlimited.com