| dianad98 a întrebat:

TPU! Ce bataie(la chitara)as putea sa folosesc pentru melodia trupei VUNK-Vreau o tara ca afara?

1 răspuns:
| chokingvictim a răspuns:

Ma jur ca pana sa intru pe site-ul asta nu am mai vazut pe cineva intreband care e bataia la melodii...eu am inv sa cant singur la chitara si habar n-am cum se transrie bataia pentru ca aia a venit totdeauna natural...inteleg sa ceri acordurile ca deh nu ti-ai format urechea sau poate e mix mai neclar dar bataia.foloseste-ti urechile!