| DarkJoice a întrebat:

Ce melodii pe care poti dansa cunoasteti? Fundaaa!
PS:Inclusiv melodii gen dansul pinguinului. Multumesc anticipat! Urgent!

Răspuns Câştigător
| DesireMaria a răspuns:

Pai depinde ce gen asculti tu! gangam style, meneaito, macarena, harlem shake ceva de genul asta? funda? :*

2 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Sperand ca nu te intereseaza categoria "manele" sau "tampenii-gen-dansul-pinguinului", as zice: Sean Paul( imposibil sa nu iti vina sa te zbantui pe melodiile lui), melodia aia tampitica cu "Ai se eu te pego"- Michel Telo, Get The Party Started – Pink, Low – Flo Rida, Parazitii-Arde, Dancing Queen – ABBA, Chris Brown-Forever, Mihai Margineanu-Paraschiva( asta e buna pentru destinderea atmosferei), Sunrise Avenue-Fairytale gone bad Supermodels from Paris( asta pentru defilare, in cazul in care au- neaparat varianta asta), In Da Club – 50 Cent, Milkshake-Kelis, Live Your Life – Rihanna, Rock Around The Clock – Bill Haley & His Comets, Sex On Fire – Kings Of Leon, Beyonce-Crazy in love, Jump Around – House Of Pain, Dev- In the dark, Dr. Green- Read all about it, Let's Get Loud - Jennifer Lopez, I Wanna Dance With Somebody - Whitney Houston, Objection - Shakira, Nicole feat Mohombi-Under the coconut tree, Fall out boy-Beat it, Marc Anthony feat Pitbull- rain over me, Rihanna-Don't stop the music, Tom Jones-Sex Bomb, Smack That - Akon, Usher-Without you, One, Two Step - Ciara & Missy Elliott, Trey Songz-Bottoms up, Rihanna-We found love, Chris Brown-She ain't you, Lady Gaga-Bad romance remix, Enrique iglesias- Dirty dancer, Grasu XXl-La la song, LMFAO- Sexy and I know it, Tinie Tempah- Earthquake.
Ar mai fi si alde bumtzi-bumtzi romanesti, dar nu stiu daca te-ai referit si la ele...

| animatonic a răspuns:

Macarena...Menaito...