| ThePain a întrebat:

cine imi poate spune si mie numele melodii cantate de Ervin Herskosvics la romanii au talent.

3 răspunsuri:
| apocaliptic77 a răspuns:

E un beatbox improvizat, trebuie sa aiba si un titlu? e ceva original.

| apocaliptic77 a răspuns:

Ti-am dat un raspuns mai devreme si de fiecare data caut sa fiu in cunostinta de cauza atunci cind o fac dar se pare ca si pe acest site am gasit un prost.Nici nu invatati sa va legati la sireturi dar va legati de altii, va si vedeti staruri pline de basini.Auzi?,nu-i de tine.I-ati godfather-ul si bagati-l undeva.