| Alexandru_7007 a întrebat:

Bună TPU Community, ieri am scos o nouă piesa, un cover a lui Aurelian Andreescu - Tu esti primavara mea, ce parere aveti? Tin sa spun ca am vocea-n schimbare, adica, e perioada maturizarii, schimbarea permanenta a ei, de-aia, mai fuge vocea, am lucrat-o destul, dar datorita perioadei grea, prin care trec, nu o sustin foarte bine. Am pe 4 iunie Preselectie la X Factor, in Iasi. Urati-mi succes, Bunul Dumnezeu să vă aibe-n grijă! :) http://www.youtube.com/watch?v=4M8ThYLj9mg

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Ai o voce superba! Si eu sunt tot din Iasi. Sper sa reusesti! Sa stii ca ajunge la inima aceasta melodie, imi vine sa plang.Multa bafta!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Alexandru, dragă, cum am mai spus, ai o voce superbă, magnifică! Te cucereşte din prima. Foarte caldă, puternică, plăcută, liniştitoare... Iar melodia e atât de emoţionantă, frumoasă...cu nişte versuri, care ajung la inima şi ţi-o trezesc la viaţă.
Felicitări şi mult succes şi în continuare! Îţi ţin pumnii.

P.S. Pot să primesc un autograf de pe acum, până încă nu eşti asaltat de fane?batting eyelashes

| Bylok a răspuns:

Nu ai pentru ce happy Abia astept sa te vad la TV.Mult noroc!

| Alexandru_7007 explică:

@Bia002 Iti multumesc din suflet draga Bia, Bunul Dumnezeu să te aibe-n grijă, si lumina Mantuitorului Iisus, sa-ti ajunga-n adancul sufletului, neducand lipsa de nimic. Ce oras frumos avem, multumesc frumos inc-odata. happy

| bee_6277 a răspuns:

Buna ai o voce foarte frumoasa si calda, am ascultat piesa de 2 ori si de fiecare data mi s-a facut pielea ca de gaina sper sa ai mult noroc si sa te faci cunoscut happy sper sa sper sa devii faimos si m-as simti onorata sa stiu ca am putut raspunde uneia dintre intrebarile tale happy