| Madalina84 a întrebat:

Credeti ca daca ma dau la canto imi va fi greu, adica mai exact pentru cine a mai fost cum e si ce ar trebui sa faci infara de a canta?

3 răspunsuri:
| bbyu2 a răspuns:

Este greu daca nu ai facut niciodata inainte muzica si daca nu stii notele, etc. E de asemenea greu daca nu ai talent nativwinking

| gabiy23 a răspuns:

Pai pentru inceput o sa faci ore cu ceva profesor adica o sa te invete cum sa iei tonul si sa ritmezi... daca te straduiesti no sa-ti fie greu

| cati22 a răspuns:

Nu este foarte greu
singurul lugru este ca nu poti sa canti ce vrei