| SmileyyXD a întrebat:

Cui ii place trupa BigBang? Eu o ador. Fanii BigBang vreti sa ii aducem pe cei 5 in Romania? Sau pe 2NE1? Daca da atunci haideti sa ne gandim cumva la ceva sa ii putem aduce la noi. Una din posibilitati ar fi facebook`ul dar nu stim sigur care este facebook`ul lor.Mai dati idei si haideti sa incercam totusi sa ne implinim visele!

Răspuns Câştigător
| BeibiiQutz a răspuns:

Mdaa...pai eu vreau funda :d!

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu poti sa adori ceva. Termenul "a adora" il folosesti doar pentru Dumnezeu. (daca esti crestin)

Bafta!

| LastChance a răspuns:

Baby, dacă nu ştii, nu mai vorbi!

| SmileyyXD explică:

De fapt... termenul "a idolatriza" il folosesti doar pentru Dumnezeu.Va rog nu mai dati raspunsuri stupide, raspunsurile sa aiba stricta legatura cu intrebarea! Multumesc anticipat!

| SimySimy a răspuns:

Ce calumea ar fi!:X:X:Xdar nu cred ca putem pentru ca la noi in tara coreenii nu sunt foarte apreciati(in afara de fanibig grin)cred ca orice fan si-ar dori asa ceva!big grinbig grinvreaau bigbang in romaniaa!

| BIGBANGvip a răspuns:

A aparut sute'ul BIGBANG in limba romana... bine ca nu mai stam sa ne chinuim cu translate :D... ii iubeeeesc!
In fiecare zi intru sa vad poze noi, video noi ahh i ador!
App uite site'ul =>> http://bigbang-romania.blogspot.com/