| EllaKP a întrebat:

Cum pot descarca de pe youtube melodii cu tot cu video? Inafara de programul download helper!

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Instalezi realplayer si poti descarca orice videoclip usor si repede.

| CRISS69TM a răspuns (pentru CRISS69TM):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. un pasre fericit.

3 răspunsuri:
| REBEKAHs a răspuns:

Trebuie sa descarci youtube downloader mp4. dar mai simplu e sa le descarci online pe http://www.savevid.com/

| user777 a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/ Aici ai si de luat video si convertor pentru a le transforma in ce format doresti. Sper ca te-am ajutat!