| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Cum pot sa imi pun muzica de pe calculator pe telefon? Eu imi downloadez de pe youtube melodii pe calculator dar cadt le convertesc pentru telefon si le pun pe telefon le trimite la videoclipuri. Daca stiti un site de unde pot downloada muzica ar foarte de mare ajutor

1 răspuns:
| 19Silviu97 a răspuns:

Un site bun este Skull MP3 sau Bear MP3. si MP3 Convertor e bun, deoarece downloadeza melodiile de youtube. Ele se vor downloada in pc-ul tau si apoi iti trebuie cablu de date pentru telefon. Conectezi cablu de date la pc si telefon si asa poti pune muzica in telefon. Apropo, mp3 converter nu downloadeaza clipuri ci doar sunetul. Sper ca te-am ajutat!