| Scherimuvi a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama cu tuborg green fest 2012.

Răspuns Câştigător
| GoldCobra a răspuns:

Evenescence-bring me to life

| Scherimuvi explică (pentru GoldCobra):

Ba frate iti multumes
Chiar iti multumesc

| GoldCobra a răspuns (pentru Scherimuvi):

Asa mult iti place? e una din piesele care m-au facut sa ascult rock

| Scherimuvi explică (pentru GoldCobra):

Crede-ma cand am auzit-o am cautato vreo 4 zile parca eram nebun.
Acum o ascult toata ziua ba chiar si la culcare si cand vin de la scoala. O iubesc si iti multumesc frate chiar foarte mult Este una din piesele mele ROCK preferate

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cea din reclama de la radio este http://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts&ob=av2e
(nu mai tin minte sigur)