| ğözde a întrebat:

Cum se numeste melodia de la Romanii au talent [ 11.05. 2012] cand Andra a cantat 2 melodii, una cu Adele iar pe cealalta n-o stiu, vreau sa stiu cum se numeste cea de-a doua. Funda rapida!

Răspuns Câştigător
| RainbowAndra a răspuns:

Adele rolling in the deep

| MaicutaMaui a răspuns (pentru RainbowAndra):

Mi s-a parut Adele trolling in the deep.

| RainbowAndra a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Ba nu, doar ca voiam si linkul mai repede si nu mai aveam chef sa modific raspunsul sau sa trimit din nou un raspuns strict la intrebare pentru ca trebuia sa bifez acolo despre intrebare. Am considerat ca astfel era mai usor si rapid.
P.S. Eu nu fac trolling

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Someone like You si Rolling in the Deep.

| Patrykya777 a răspuns:

Adele - Someone like you
Adele - Rolling in the deep