| kljjki a întrebat:

Cunoaste cineva manele frumoase, adica si bas ceva(nu doar de jale si care urla ca florin salam :d ). daca cunoasteti dati-mi si mie exemple va rog.

1 răspuns:
| VictorVictoras a răspuns:

Babi minune si narcisa ne-am indragostit, nicolae guta 4 reguli in iubire, nicolae guta pupatias gurita, vali vijelie si asu mai stai, florin peste si denisa aseara am avut un vis frumos, daca ti-au placut aceste melodii lasa pm si-ti mai dau cateva titluri de piese.