| Bimboo123 a întrebat:

Buna TPU :d as dori si eu o parere despre melodie asta:X http://www.youtube.com/watch?v=9K3sPfId2Ko :X

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Este draguta. te fleicit pentru versuri. si ai o voce draguta dar incearca sa canti mai pe ritm. succes in continuare:X

5 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Semnificatia emotionala si sentimentala + versurile sunt reusite, si de aceea pe noi oamenii unele melodii cantate de niste artisti atat de prosti "in voce" ne coplesesc, pentru ca au un track bun, versuri bune, semnificatia grozav de emotionala/sentimentala
Eu iti inteleg mesajul, Bravo, nu uita sa folosesti sfaturile de la "Crazy Penguin",
Salutare

| madia a răspuns:

Mai trebuie lucrat...nu stiu ce sa zic, nu-s critic muzical.

Lol

| SEAL a răspuns:

Slaba te faci de ras

| cineva1992 a răspuns:

Frate sincer sa fiu daca ai facut-o tu e fff aiurea!

| Crazy Penguin a răspuns:

Nu suna prea bine...incearca sa vorbesti mai tare, si sa mai refaci unele versuri